چگونه با موقعیت‌های آزاردهنده در محل کار مواجه شویم؟

احتمالا شما هم ساعات بسیاری از روز را سر کار سپری می‌کنید. محل کار جایی است که دلایل و عوامل زیادی برای ایجاد تنش و کشمکش وجود دارد که می‌تواند به صدمه و ضرر منجر شود. در مورد روش مواجهه با مشکلات در محل کار، بیشتر بیاموزید.

چگونه حد و مرز خود را با سایرین معلوم کنیم؟

تعریف حدود و خط و مرز شفاف برای زندگی حرفه‌ای و شخصی، روشی بسیار خوب برای کاهش تنش و کنترل شرایط پیرامون است. می‌پرسید منظور از این حد و مرز‌ها چیست و چرا اهمیت دارند؟ برای گرفتن پاسختان، این مقاله را بخوانید.

هفت راه‌حل مؤثر برای کسب سود بیشتر و افزایش سطح مشارکت کارکنان

کمک به پیشرفت کارکنان، به افزایش میزان سود، بازدهی و سطح مشارکت افراد در کارها می‌انجامد. اما شرکت‌ها چگونه می‌توانند به پیشرفت کارکنان خود کمک کنند؟

بیست نکته مهم برای جلب موافقت حامیان مالی

پیکره فعالیت شما برای حرکت، نیاز به انرژی دارد. یکی از منابع تامین‌کننده این انرژی، منبع مالی است. اسپانسرها، تامین‌کننده و تقویت‌کننده منابع مالی پروژه شما و به نوعی، تضمین‌کننده ادامه حرکت شما هستند. مهم است که بدانید چگونه آنها را با خود همراه کنید!

هفت توصیه مهم از صاحبان موفق کسب و کارهای خرد

در طول سال‌ها مدیریت یک کسب و کار خرد، صاحبان این کسب و کارها درس‌ها و تجاربی گرانبها و آموزنده در خصوص رشد، توسعه و اداره موثرتر یک کسب و کار به دست می‌آورند و خوشبختانه بسیاری از آنها مایلند که این تجارب و دیدگاه‌ها را به اشتراک بگذارند. در این مقاله به هفت مورد از این تجارب که در داشتن کسب و کاری موفق تاثیرگذار بوده و خواهند بود اشاره خواهیم نمود.

راهنمای نگارش پروپوزال

در این دفترچه راهنما (که نسخه آن به ضمیمه، قابل دانلود است)، با هدف کمک به کارآفرینان اجتماعی برای جذب منابع مالی لازم برای اجرای پروژه‌های خود، به اختصار مفاهیمی چون پروپوزال (طرح پیشنهادی)، پروژه، حامیان مالی و درخواست حمایت مالی را معرفی کرده و دستورالعمل گام به گام روند پروپوزال‌نویسی برای پروژه‌های اجتماعی را توضیح می‌دهیم.

«استرس‌نگار»؛ ابزاری مفید برای مدیریت و کنترل استرس

هر کدام از ما در محیط کار و زندگی، با مشکلات و مسائل ناخوشایندی مواجه می‌شویم. برخی از این مشکلات و مسائل قابل پرهیز هستند، اما از برخی از آنها هیچ گریزی نیست و ما ناچار به روبرویی با آن هستیم. در چنین شرایطی چاره چیست؟ کارشناسان چند راه را پیشنهاد می‌دهند که از جمله آنها، مدیریت شرایط و کنترل آنها تا حد ممکن است.

پنجره جو-هری؛ ابزاری کاربردی در برقراری ارتباط

وقتی صحبت از کار تیمی است، یکی از اولین مطالبی که به ذهن خطور می‌کند، روابط اعضای تیم با یکدیگر است. و شناخت اعضا از خود و سایرین، عاملی کلیدی در بهبود این روابط است.
در این مقاله به معرفی یک ابزار کاربردی برای تحقق این مهم می پردازیم.

چگونه اهداف خود را هوشمند و قابل دستیابی نماییم؟

تا به حال شده است که احساس کنید به سختی کار می‌کنید اما به هیچ جا نمی‌رسید؟ افراد زیادی زندگی خود را در پریدن از این شغل به شغل دیگر و یا عجله برای به دست آوردن خیلی چیزها تلف می‌کنند و به نتایج قابل توجهی هم نمی‌رسند. با تعیین اهداف هوشمند، شما از این وضعیت پرهیز می‌کنید، می‌توانید ایده‌های خود را مشخص کنید و بر تلاش‌های خود تمرکز داشته باشد، از زمان و منابع خود به شکل مولدی استفاده کنید و شانس خود برای دستیابی به هر آنچه می‌خواهید را بالا ببرید.

چطور در حوزه فعالیت خود «به روز» شویم؟

بسیاری از ما در محیط های رقابتی که دایم در حال تغییرند کار می‌کنیم. اگر از اخبار و جریان‌های روز مطلع نباشیم ممکن است فرصت‌های کلیدی را از دست بدهیم و یا ناآگاه از حوزه کارمان به نظر برسیم.به همین دلیل مهم است که در جریان اخبار و جریان‌های حوزه کاری خود باشیم. اما چگونه؟

صفحه‌ها