پرسشهای متداول

مخاطبان مدرسه کنش‌گری و ترویج حقوق افراد دارای معلولیت  پرتو چه کسانی هستند؟ 

علاقمندان یا فعالان حوزه معلولیت که می‌خواهند با راه‌‌اندازی یا توسعه فعالیت‌های ترویج‌گری خود به حل یک مشکل اجتماعی کمک کنند یا در فعالیت‌های مرتبط با  ترویج‌گری به نحوی مشارکت کنند. 

در مدرسه پرتو چه خدماتی ارایه می‌شود؟ 

دوره‌های آموزشی: برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین در موضوعات مرتبط با  کنش‌گری و ترویج حقوق افراد دارای  معلولیت، از خدمات اصلی مدرسه است. 

منابع مطالعاتی: ارایه منابع تخصصی مورد نیاز برای فعالان حوزه حقوق افراد دارای معلولیت،‌ در موضوعاتی از جمله برنامه‌ریزی و مدیریت کمپین‌های ترویج‌گری،‌ قانون‌نویسی،‌ گزارش‌نویسی،‌ حل منازعات، ‌ایجاد ائتلاف و… از زمره خدمات مدرسه است. این منابع در قالب مقالات و ابزارهای کاربردی و ساده، اینفوگرافیک و کتابچه راهنما ارایه می‌شوند. 

مشاوره‌های تخصصی: فارغ التحصیلان دوره‌های آموزشی می‌توانند با پیوستن به باشگاه دانش‌آموخته‌گان مدرسه پرتو از خدمات مختلف از جمله کارگاه‌های آموزشی و جلسات مشاوره تخصصی در زمینه مورد نیاز خود از جمله برنامه‌ریزی کمپین‌های ترویج‌گری، آئتلاف‌سازی،‌ مهارت‌های رهبری و مدیریت گروه‌های کاری و… بهره‌مند شوند. 

چطور می‌توانیم در دوره‌های آموزشی ثبت نام کنیم؟ 

فرم ثبت نام هر دوره‌ای را که مایل به شرکت در آن هستید، تکمیل کنید. در صورتی که واجد شرایط باشید به دوره مورد نظرتان دعوت خواهید شد. 

شرایط ثبت نام در دوره‌های آموزشی (از جمله هزینه، سطح تجربه و تحصیلات و…)‌ چیست؟ 

دوره‌ها رایگان هستند و همه افرادی که مشتاق یا مشغول به فعالیت در حوزه ترویج حقوق افراد دارای معلولیت هستند، فارغ از سطح تحصیلات یا تجربه قبلی، می‌توانند در دوره‌ها ثبت‌نام کنند.  

آیا ثبت نام در دوره، پذیرش در دوره و حضور در کلاس را تضمین می‌کند؟ 

تلاش مدرسه پرتو این است که امکان حضور بیشترین تعداد علاقمندان را در کلاس‌های آموزشی فراهم آورد. برای دوره‌های پیشرفته با ظرفیت پذیرش محدود، کسانی به دوره دعوت می‌شوند که تجربه و نیاز آموزشی آنها بیشترین تناسب را با موضوع دوره دارد.  

چه کسانی به اطلاعات کاربران دسترسی دارند؟ 

همه اطلاعات کاربران محرمانه بوده و نزد مدرسه پرتو محفوظ است. 

در صورت برخورد با مشکل فنی در تارنمای پرتو چه باید کرد؟ 

از طریق این لینک با ما مکاتبه کنید و مشکل خود را در میان بگذارید. 

آیا می‌توان از مقالات تارنمای پرتو در جای دیگری استفاده کرد؟ 

بله، استفاده ازمطالب تارنمای مدرسه، با ذکر منبع مجاز است.