دوره‌های آموزشی

مشاوره تخصصی کسب و کار، برای استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان اجتماعی

اگر صاحب یک استارت‌آپ یا کسب و کار اجتماعی هستید و دغدغه ارتقای کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت را دارید، این جلسات برای شماست.

ادامه about مشاوره تخصصی کسب و کار، برای استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان اجتماعی

دوره پیشرفته ترویج‌گری

اگر به عنوان یک ترویج‌گر، به دنبال بهبود و گسترش فعالیت پروژه ترویج‌گری خود در راستای ارتقای کیفیت زندگی و حقوق افراد دارای معلولیت هستید، این دوره تخصصی برای شماست. با شرکت در این دوره، می‌توانید از راهنمایی گام به گام مشاوران مجرب ترویج‌گری در تدوین برنامه اجرایی برای گسترش کمپین خود بهره‌مند شوید.

ادامه about دوره پیشرفته ترویج‌گری

ارتقای کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت، با کارآفرینی اجتماعی

در این دوره آنلاین پنج هفته‌ای، با کمک مشاوران متخصص می‌آموزیم که چطور می‌توانیم ابزار کارآفرینی اجتماعی را به شکلی موثر و متناسب برای ارتقای کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت و افزایش مشارکت آن‌ها در جامعه به کار گیریم.

ادامه about ارتقای کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت، با کارآفرینی اجتماعی

برنامه‌ریزی کسب و کار برای طرح‌های ارزش‌آفرینی اجتماعی

در این دوره آنلاین، در طول شش هفته، با حضور تسهیل‌گران متخصص می‌آموزیم که چطور برای ایده‌های خود در زمینه ارزش‌آفرینی اجتماعی، یک طرح کسب و کار تهیه کنیم، منابع لازم برای اجرای ایده‌مان را شناسایی کنیم و به شکلی موثر برای افزایش مشارکت افراد دارای معلولیت در جامعه و ارتقای کیفیت زندگی آنان فعالیت کنیم.

ادامه about برنامه‌ریزی کسب و کار برای طرح‌های ارزش‌آفرینی اجتماعی

۵ گام نهایی راه‌اندازی یک استارت‌آپ

در این دوره شما به طور عملی و با همراهی مدرسان متخصص، طی جلسات گروهی و اختصاصی آنلاین، با چالش‌های اجرای یک طرح کارآفرینی اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کنید و تا عرضه محدود (سافت لانچ) کالا/خدمات خود پیش می‌روید.

ادامه about ۵ گام نهایی راه‌اندازی یک استارت‌آپ